VOI-dag 13 april 2024 - MELD JE AAN!

Geplaatst op 30-03-2024  -  Categorie: Algemeen

Op zaterdag 13 april is het weer tijd voor een VOI-dag. De VOI-dag vindt plaats in cultuur- en vergadercentrum H.F. Witte in De Bilt. Adres: Henri Dunantplein 4, 3731 CL De Bilt. Deze locatie is per auto het best te bereiken en er is ruime parkeergelegenheid. Voor de kinderen is ook de kidsclub weer aanwezig.

Het programma

10:00 uur:           Inloop en registratie

10.30 uur:           Algemene Ledenvergadering

12.00 uur:           Lunch

13.30 uur:           Tips en tricks over fracturen, behandeling en nazorg bij OI (expertisecentrum Isala)

14.30 uur:           Workshop tapen – theorie (Marloes de Laat – fysiotherapeut)

15.30 uur:           Workshop tapen – praktijk (Marloes de Laat - fysiotherapeut)

16.15 uur:           Borrel

De gehele dag is de kidsclub geopend!

AANMELDEN

Aanmelden voor de VOI-dag kan via deze link, dus niet meer via de mail.

https://meo.webinargeek.com/voi-ledendag-voorjaar-2024

Algemene ledenvergadering

Tijdens de voorjaars algemene ledenvergadering is er gelegenheid voor het stellen van vragen over jaarverslag en zal de financiële verantwoording worden gedaan. Daarnaast zal er een nieuwe kascommissie moeten worden aangesteld. Qusai Al Rifai heeft zich beschikbaar gesteld als kandidaat voor het bestuur en hiervoor zal er een stemming worden gehouden.

Deze alv is er extra aandacht voor de adviesraad. Drie leden van de adviesraad zullen afscheid nemen: voorzitter Ronald de Groot, Gerard Rongen en Raoul Engelbert. Alle drie hebben zij jaren lang zich ingezet voor de VOI. Jos Draaisma heeft zich beschikbaar gesteld als de nieuwe voorzitter voor de adviesraad en hij zal zich dan ook voorstellen.

Tenslotte zullen we deze alv ook afscheid nemen van onze voorzitter Willemijn en natuurlijk hebben we de stille hoop dat er voor die tijd nog een kandidaat komt om haar functie over te nemen.

Stukken voor de vergadering zal u vanaf eind maart vinden op de website bij Mijn VOI of u kan contact opnemen met de secretaris om stukken op te vragen.


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem