Terugblik zwemdag en werkgroepenoverleg

Geplaatst op 02-07-2022  -  Categorie: Algemeen

Zwemdag en werkgroepenoverleg 

De zwemdag van 11 juni in Woerden was een groot succes. Naast dat het erg lekker weer was voor de barbecue, was de opkomst ook weer hoger dan vorig jaar. Meer dan vijftig mensen kwamen uiteindelijk op het evenement af. De één alleen om te barbecuen. De ander ook om te zwemmen. Dat is ook het fijne van de zwemdag, dat iedereen kan doen wat voor hem of haar het beste aanvoelt. 

Voor het bestuur van de VOI was de zwemdag een mooie gelegenheid om met alle werkgroepen in gesprek te gaan. Wat willen zij doen in 2023? Ook hebben we hen meegenomen in het vernieuwen van de statuten. Voor ons was het fijn om van een deel van de leden te horen wat hen bezighoudt en drijft om mee te helpen met activiteiten binnen de VOI. 


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem