Stem op het lied ‘I’ve Got Pains’ 

Geplaatst op 28-11-2023  -  Categorie: Algemeen

De mensen die afgelopen juni op de OIFE-conferentie in Stockholm waren zullen zich misschien het openingslied ‘Ive Got Pains’ nog herinneren. Een lied dat geschreven is voor het kinderziekenhuis over de verschillende soorten pijn die je bij OI kan hebben. Dit lied is ingezonden voor een filmfestival als een animatiefilm. Er kan tot eind november op dit lied gestemd worden, het lied met de meeste likes op YouTube kan een mooi bedrag winnen. Als de nieuwsbrief uitkomt is daar waarschijnlijk niet heel veel tijd meer voor, het filmpje is hoe dan ook de moeite waard om eens te bekijken en te delen. Meer informatie kan je vinden op https://cihr-irsc.gc.ca/e/36089.html  

https://youtu.be/pdVTReG5mLs?si=Hvq5eMQVBTot03Os 

ive-got-pains


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem