Oproep: Ouders in Evenwicht

Geplaatst op 26-06-2023  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Ouders in Evenwicht

Oproepje namens Ouders in Evenwicht

Ouders, zorgprofessionals en onderzoekers werken vanuit Academische Werkplaats Viveon aan “Ouders in Evenwicht – doorgaan als de kinderen voorgaan”. Zij zijn bezig met een onderzoek om te werken aan meer kennis over en oplossingen voor veerkracht en burn-out bij ouders van kinderen met extra zorg of ondersteuning. In de eerste stap zijn veel ouders van kinderen met diverse achtergronden geïnterviewd over hun ervaringen rondom burn-out, het voorkomen van burn-out en het herstellen van een burn-out. Nu willen zij graag de tweede stap gaan maken: meer onderzoek naar de verbanden tussen beschermende en risicofactoren rondom burn-out bij ouders. Hiermee willen ze handreikingen vormen voor zorgprofessionals en beleidsmakers over hoe ouders beter ondersteund kunnen worden. Voor meer info https://www.viveon.nl/projecten/ouders-in-evenwicht-doorgaan-als-de-kinderen-voorgaan/

Wil je hieraan meewerken, meld je dan aan via oudersinevenwicht.fgb@vu.nl

 


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem