Onderzoek Hogeschool InHolland rond inclusieve zorg 

Geplaatst op 28-11-2023  -  Categorie: Algemeen

Hogeschool InHolland (verpleegkunde-opleiding) is bezig met een onderzoek naar het hebben van een fysieke beperking tijdens ziekenhuiszorg, papa (Jan Troost) is dit onderzoek met ze gestart en ik help ze met het afronden. Ze zijn nu bezig met een vragenlijst en zijn op zoek naar mensen met een fysieke beperking of hun familie/naasten die de enquete willen invullen om zo hopelijk de zorg bij comorbiditeit te verbeteren.  

 

Mochten je puf hebben: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQRlB1hVKcfbRYLpsszVbEYSCgmlvIcOJIaT0IZ0tPLuKLxg/viewform?usp=sf_link 

   

Hartelijk dank! 


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem