Nieuwe bestuursleden gekozen op de online ALV van 19 december

Geplaatst op 28-12-2020  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Robert van den Brink

Tijdens de online ALV op 19 december zijn vier nieuwe bestuursleden benoemd. In de functie van voorzitter is Jo van Liempt gekozen. Hij neemt het stokje over van Cindy Wan. Als nieuwe secretaris is Michaël Roele gekozen. Verder zijn Stefan Buitenhuis en Stefan van Rijs als algemeen bestuurslid gekozen. Het bestuur bestaat nu uit zeven personen. Zie ook pagina bestuur voor het volledige bestuur.

 


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem