Minister van Gehandicaptenzaken Rick Brink bij de VOI

Geplaatst op 02-09-2019  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Robert van den Brink

Rick Brink is sinds juni 2019 minister van gehandicaptenzaken. Tijdens de najaars ALV op 5 oktober is Rick onze gastspreker. We kennen Rick uiteraard als lid van de vereniging en daarom is het geweldig dat hij vanuit deze positie ons kan bijpraten over zijn ervaringen van het afgelopen jaar. Ook zal Rick ingaan op de ambities voor de toekomst en de verder integratie van kinderen met een handicap in de samenleving. 

Wil je hierbij zijn? Meld je dan aan via de website of siraterces.[antispam].@oivereniging.nl.


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem