Meld je aan voor de Ferrari-dag voor jongeren van 12 tot 18 jaar oud

Geplaatst op 19-04-2018  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: VSOP

Op zaterdag 29 september 2018 organiseert de Ferrari Club Nederland de ‘Doe een plezier Rit’. Op deze bijzondere dag verzamelen ca. 100 Ferrari-rijders zich om chronisch zieke jongeren mee te laten rijden in hun Ferrari. Dit jaar nodigt de Ferrari Club Nederland jongeren met een zeldzame aandoening uit. Het belooft een spectaculaire dag te worden die uw kind niet wil missen! 

Inschrijven
Jongeren met een zeldzame aandoening in de leeftijd van 12-18 jaar kunnen zich inschrijven voor de Doe-een-plezier-Rit. Voorwaarde is wel dat zij zelf een auto (en eventueel vrachtauto) in en uit kunnen stappen, geen last hebben van wagenziekte en groter zijn dan 1,35 m. Ook aanwezigheid van een volwassen begeleider (ouder/verzorger) is verplicht. 

Voor de juiste maat van het T-shirt, gebruikt u deze maattabel.

Programma 
De dag wordt georganiseerd op het circuit Raceway Venray in Ysselsteyn (Limburg). Deelnemers worden op 29 september 2018 tussen 8.00 en 8.45 uur op Raceway Venray verwacht. De dag duurt tot ongeveer 18.30 uur.

Zie uitnodigingsbrief: uitnodigingsbrief-ferraridag.pdf

Of meld je aan op: https://vsop.nl/ferraridag/


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem