Geslaagde OI-patientendag in Amsterdam

Geplaatst op 25-06-2018  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Robert van den Brink

De OI-patientendag in het VUMC op 23 juni 2018 was zeer geslaagd. Belangstellenden zijn bijgepraat over het huidig beleid rondom Bisfosfonaten in het ochtendprogramma. In het middagprogramma kwamen alle lopende onderzoeken en nieuwe ontwikkelingen aan bod. Belangrijke sprekers van deze dagen waren: dr. A. Franken, dr. R. Sakkers, dr. G. Pals, dr. E.M.W. Eekhoffdr. D. Micha, drs. W. Nijhuis.


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Postbus 418
2000 AK Haarlem