Nieuwe website VOI online

Geplaatst op 12-12-2017  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Robert van den Brink

In de afgelopen maanden is er hard gewerkt aan de nieuwe website voor de VOI. De 'oude' website voldeed niet meer aan de eisen van de tijd en er waren wensen om meer informatie te delen. Naast de informatie over de vereniging wordt er op de nieuwe website ingezet op thema's. Op deze manier kunnen leden, patienten en zorgverleners gericht zoeken om antwoorden op hun vragen te vinden. We gaan er vanuit dat deze informatiebron voorziet in behoefte. Mocht u informatie missen op de site of bent u specifiek op zoek naar informatie over een bepaald thema? Schroom niet en stuur ons een mail. Op deze wijze kunnen wij de website nog beter maken. www.oivereniging.nl

 


 

Wat is de VOI?

Vereniging Osteogenesis Imperfecta zorgt voor informatievoorziening, lotgenotencontact en belangenbehartiging

Contactformulier

Kom in contact en vul het formulier in.

Bekijk contactformulier

Adres

Vereniging Osteogenesis Imperfecta
Engelandlaan 1284
2034 GN Haarlem