Home Gastenboek

Evenementen

Laatste Forum Berichten

Snel Linken


Gastenboek
Title:
Name:
E-mail:
Content:
Image Verification: Captcha Image Reload Image
   
 

bob: hair loss treatment with propecia finast...

donderdag, 19 augustus 2010

Guest: tip voor de vakantie

super handig voor als je net voor de vakantie weer iets breekt

http://www.drypro.nl

woensdag, 07 juli 2010

Guest: Vraag over OI en mode

Beste lezers,

Ik ben een studente van de opleiding ergotherapie. Wij moeten als opdracht voor school uitzoeken hoe iemand met OI omgaat met mode. Dus met het kopen van kleren, schoenen, jassen etc. Waar ondervindt iemand hier problemen in? Als casus hebben wij iemand van 24 jaar.

Kan iemand hier antwoord op geven?

Bij voorbaat dank!

Groeten, Ellen

woensdag, 06 januari 2010

Irma: Info over bijeenkomst 16 mei jl.

Een vraag!

 Is er informatie over de bijeenkomst van 16 mei jl.

Was benieuwd over wat er over en weer is gezegd tijdens de Workshop waar Jet Strijker heeft gesproken!

 Wij vonde het super jammer dat wij er niet bij konden zijn maar wellicht is er iemand die kan doorverwijzen als het gaat over sociale en emotionele aspecten mbt OI?

 

woensdag, 27 mei 2009

Gast: Van harte!

Norbert en familie, heel erg gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon en broertje, en nog meer gefeliciteerd met de goede berichten. Geniet er van!

Yvonne Zwart

maandag, 09 juni 2008

Norbert: Goed bericht gekregen

Laat is als beheerder van deze website nu ook eens een berichtje achter laten want deze week hebben wij goed bericht ontvangen.

Zelf ben ik een Type I patient en heb maar zo'n 25 keer wat gebroken tot mijn 12 jaar.Bij een van mijn 2 dochters is ook Type I aanwezig en zij heeft mijn met het aantal breuken al ingehaald, en ze is pas 8.

Sinds bijna 4 maanden heb ik er ook een zoon bij en deze week kregen we goed bericht dat ze bij hem de afwijking niet hebben kunnen vinden. (DNA onderzoek)

Hier zijn wij (ik Norbert, mijn vrouw Violetta, mijn beide dochters Vanessa en Zoe) zeer blij mee!

SealedLaughingLaughingLaughingSealed

vrijdag, 30 mei 2008

 

Toon # 

Copyright © 2009 Vereniging Osteogenesis Imperfecta. Alle rechten voorbehouden.
Creatie en modificatie door Norbert M.A. Boumans.
Joomla! is vrije software vrijgegeven onder de GNU/GPL Licentie.